Ďakujeme tým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zapojili do dôstojného priebehu slávenia Veľkonočných sviatkov. Všetkým zároveň prajeme požehnané veľkonočné sviatky, nech radosť z Kristovho zmŕtvychvstania prenikne celý váš život!
Prvé slová Syna, ktorými sa po svojom zmŕtvychvstní obracia na Otca:
Vstal som z mŕtvych a som, Otče, stále s tebou. Aleluja.
Kladieš na mňa svoju ruku. Aleluja. Obdivuhodná je tvoja múdrosť. Aleluja, aleluja, aleluja.
(z liturgie Veľkej noci.)
Zoznam členov upratovacích skupín v Nižnej
17. apríla o 15:22Skupina 1, vedúca Mária Šaligová
- Garajová Andrea (4)
- Tuková Mária (14)
- Loneková rodina (14)
- Šaligová Mária (16)
- Krúpová rodina (214)
- Kamenská Marta (31)
- Vaseková Miroslava (207)
- Vasek Leonard (30)
Skupina 2, vedúca Jarmila Kachútová
- Kachútová Jarmila (27)
- Hujová Mária (33)
- Štalmachová M (35)
- Majerová Monika (46)
- Kubinec Ján (48)
- Kašáková Mária (49)
- Kováčiková Antónia (63)
Skupina 3, vedúca Anna Ulrichová
- Jurinová Marta (68)
- Tuková Magdaléna (69)
- Rendekovci (73)
- Ulrichová Anna (74)
- Žáková Eva (76)
- Stančeková Helena (77)
- Tuková Veronika (1747)
Skupina 4, vedúca Štefánia Kičinová
- Branická Eva (78)
- Sirotová Mária (79)
- Jurinová Erika (80)
- Kičinová Štefánia (86)
- Kičinová Eva (86)
- Reguly Marek (87)
- Poláková Euridika (89)
- Nákačková Marta (100)
Skupina 5, vedúca Daniela Britanová
- Kubasová Jarmila (103)
- Michnová Jana (106)
- Durajová Mária (108)
- Britanova D (117)
- Ružbacká Katarína (118)
- Hulejová Oľga (119)
- Žák (122)
- Bistárová Mária (125)
- Regulyová Zuzana (126)
Skupina 6, vedúca Anna Holubčíková
- Žuffa Michal (127)
- Maškarová Anna (129)
- Jakubovičová Helena (138)
- Pitáková Daniela (144)
- Holubčíková Anna (145)
- Šulová Terézia (146)
- Virostko (151)
- Kubincová Fr. (151)
- Ličková Agáta (163)
Skupina 7, vedúca Anna Sitáriková
- Piták Slavomír (166)
- Bieliková Anna (172)
- Kanderková Martina (175)
- Korčušková Ivona (176)
- Sitáriková Anna (184)
- Halčinová Z (185)
- Mikulajová Mária (187)
- Oriešková Andrea (189)
- Kuboš Ľubomír (193)
Skupina 8, vedúca Ivana Tuková
- Vaseková Anna (196)
- Vaseková Oľga (203)
- Franková Jana (213)
- Melková Miroslava (220)
- Marušáková Marínka (221)
- Melková Miroslava Mária (229)
- Nákačková Mária (241)
- Hujová Veronika (243)
- Tuková Ivana (252)
Skupina 9, vedúca (žiadna)
- Cvoligová Lucia (256)
- Žuffová Alžbeta (260)
- Garabášová Michaela (290)
- Kajanová Anna (295)
- Smith rodina (296)
- Prišegenová Mariana (299)
- Dulková Miriam (300)
- Cvancigerová Marta (310)
- Kuráňová Adriana (324)
Skupina 10, vedúca Anna Maceková
- Hučalová M (326)
- Brčák Rastislav (327)
- Žuffová Mária (331)
- Žuffová Jana (342)
- Maceková Anna (343)
- Marušťáková Zuzana (906)
- Tuhá Jana (918)
- Jurčiová Daniela (919)
- Bödiová Ľudmila (920)
- Kocoň Štefan (924)
Skupina 11, vedúca Jana Vojteková
- Kubošová Eliška (353)
- Bednárová Eva (356)
- Saganová Anna (358)
- Žuffová Mária (359)
- Kubinec (360)
- Žáková Zuzana (361)
- Vojteková Jana (362)
- Kubincová Daniela (363)
- Žuffová Alžbeta (365)
Skupina 12, vedúca Martina Domagalová
- Domagalová Martina (369)
- Labdíková Štefánia (369)
- Homolová Helena (379)
- Varhoľová Emília (382)
- Floreková (1707)
- Homolová Jana Marta (389)
- Medvecká Jana (368)
- Sloboda Martin (414)
Skupina 13, vedúca Ľudmila Kubošová
- Sitáriková Jana (390)
- Žuffová Lucia (394)
- Kubošová Ľudmila (395)
- Frolek Štefan (397)
- Bucko Ondrej a Katarína (1020)
- Britaňáková Jana (1020)
- Furťová Darina (1020)
- Loneková Monika (1020)
- Nákačková Katarína (415)
Skupina 14, vedúca Alžbeta Záhorcová
- Žáková Edita (419)
- GracákováTerézia (424)
- Knižacká Viera (427)
- Dedinská Gabriela (437)
- Kelušiaková Renáta (445)
- Tabačáková Janka (451)
- Trnková Oľga (454)
- Kajanová Jana (776)
- Záhorcová Alžbeta (777)
- Tuková Lucia (777)
- Kičin Dávid (777)
Skupina 15, vedúca Jana Habovštiaková
- Habovštiaková Jana (460)
- Bachanová Zita (461)
- Skurčáková Jana (462)
- Britaňáková Jolana (465)
- Floreková (465)
- Brunčáková Veronika (466)
- Ďaďo Michal (467)
- Tuka Pavol (475)
- Cifra Jaroslav (478)
- Rosinová Tatiana (482)
Skupina 16, vedúca Lucia Leginusová
- Mikulášiková (485)
- Drbjaková (485)
- Štelbacká E. (485)
- Muchová Jana (485)
- Latková Alexandra (485)
- Šeling (487)
- Halčinová Andrea (487)
- Šišková Hildegarda (489)
- Leginusová Lucia (489)
- Chladná Miroslava (489)
- Dráčková Eva (489)
- Blaho Juraj (491)
- Dekanovská Helena (491)
- Haninčíková Janka (491)
Skupina 17, vedúca Zdena Mariašová
- Dlugošová Mária (498)
- Kristofčáková Veronika (498)
- Moresová Mária (498)
- Kováčiková Mária (499)
- Hučalová (499)
- Mariašová Zdena (499)
- Škapcová Marianna (499)
- Rošťák Dušan (500)
- Feriancová Darina (501)
- Bobrovská rodina (501)
Skupina 18, vedúca Ľubomíra Capuliaková
- Stopiaková (503)
- Loneková Jana (503)
- Tomkuliaková Lucia (503)
- Staňová Daniela (503)
- Capuliaková Ľubomíra (503)
- Kubošová Zuzana (504)
- Kantová Mária (504)
- Porubská Janka (504)
Skupina 19, vedúca Mária Labdíková
- Blahútová Martina (512)
- Zemanová Oľga (513)
- Regulyová Katarína (515)
- Latková Anna (516)
- Labdíková Mária (517)
- Gondová Daniela (526)
- Tarajová Antónia (527)
- Halusková Monika (528)
- Drozdová Anna (532)
- Dedinská Viera (533)
- Labdíková Martina (540)
- Vilčinská rodina (542)
- Paňáková (545)
Skupina 20, vedúca Slávka Hradská
- Ďaďo Patrik (557)
- Hradská Slávka (558)
- Polgárová Jarmila (566)
- Korinková Oľga (568)
- Kičinová Simona (575)
- Pavla Jozef (764)
- Pašková Silvia (579)
Skupina 21, vedúca Antónia Melková
- Vaseková Mariana (584)
- Labdíková Gabriela a deti (595)
- Vodičková Mária (602)
- Vodičková Erika (603)
- Kulošťáková Jana (609)
- Ďurečková Gabriela (621)
- Branická Mária (637)
- Chromeková (639)
- Záhorcová Helena (640)
- Melková Antónia (643)
Skupina 22, vedúca Katarína Šangalová
- Cvoligová Ž. (644)
- Šrobová Eva (646)
- Nákačka Viliam (647)
- Zaťková (648)
- Šangalová Katarína (651)
- Čuporáková Jana (655)
- Tuka Anton (656)
- Tuka Pavol (657)
- Kubošová (658)
- Abíková rodina (660)
Skupina 23, vedúca Elena Šutliaková
- Seman Milan (661)
- Habovštiaková M (663)
- Šutliaková rodina (664)
- Hajduchová Jana (666)
- Garajová Anna (672)
- Chreneková Jana (674)
- Tuka Ondrej (675)
- Miháľová Anna (676)
- Černá Jana (698)
Skupina 24, vedúca Veronika Kocoňová
- Judiaková Viktória (686)
- Kocoňová Veronika (688)
- Leginusová Anna (689)
- Zemančíková (690)
- Maretta Marek (694)
- Komačková (694)
- Hirešová Katka (696)
- Hažlinská Katarína (697)
- Leginusová Ingrid (765)
- Rošťáková (683)
Skupina 25, vedúca Daniela Nováková
- Štecová Daniela (700)
- Bušiková Mária (701)
- Rentková Monika (706)
- Kánova Mária (707)
- Marasová Gabriela (711)
- Nováková Daniela (712)
- Kendralová Heňa (716)
- Stankievičová Lucia (718)
- Regulyová Mirka (721)
- Šelingová Marta (730)
Skupina 26, vedúca Ivana Jandurová
- Dulková Mária (731)
- Pavčová Anna (732)
- Jandurová Ivana (733)
- Domiňáková Anna (735)
- Stacherová Eva (737)
- Domagala Stanislav (738)
- Dedinský Ľubomír (739)
- Kubasová (755)
- Kowalská Marta (787)
Skupina 27, vedúca Martina Nákačková
- Rosinová Ľubica (780)
- Kočišová Gabriela (1397)
- Nákačková Martina (1400)
- Štrbáňová Romana (1403)
- Mišíková Františka (1413)
- Gracáková Mária (1484)