Archív článkov

Zachráň rodinu

Zachráň rodinu

S radosťou by sme Vás chceli pozvať do nového projektu "Urob Vianoce teraz". Táto akcia má veľmi pekný celoeurópsky kontext (Európska iniciatíva občanov „Mama, otec a deti“), do ktorej je zapojených 22 krajín. Na Slovensku by sme ju chceli spojiť osobnejšie s rodinnou misiou a radosťou z dávania. Máme tri ciele: >>>

Od koho sa učiť

Od koho sa učiť

Počas putovania džungľou uvidel starý pes približujúceho sa leoparda. Ľahol si na zem a začal žuť nejaké staré kosti. >>>

Moc povzbudenia

Moc povzbudenia

Goethe povedal: "Zaobchádzaj s človekom podľa toho, aký sa ti zdá byť, a urobíš ho ešte horším. Alebo zaobchádzaj s človekom tak, akoby už bol takým, akým by potenciálne mohol byť, a urobíš z neho toho, kým má byť." >>>

Objaviť svoj dar

Objaviť svoj dar

Na tom, čo si o tebe ostatní myslia, až tak veľmi nezáleží. Názory sa menia. Záleží na tom, čo si o sebe myslíš ty sám, čomu veríš. >>>

Traja priatelia...

Traja priatelia...

Traja priatelia stáli v jedno daždivé popoludnie pri okne. Zrazu sa jeden spýtal: "Čo vidíte?" Jeden z nich reagoval: "No čo by sme videli? >>>