Archív článkov

Národný týždeň manželstva 2019

Národný týždeň manželstva 2019

Pozývame všetkých zapojiť sa do aktivít Národného týždňa manželstva, ktorý sa uskutoční od 11. 2. do 15.2. 2019. Na každý deň je pripravený program pre manželov. Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje :). >>>

Kántrové dni? Kedy sú, prečo ich treba zachovávať?

Kántrové dni? Kedy sú, prečo ich treba zachovávať?

Kántrové dni sú štyri (z lat. quat-tuor) trojice dní – streda, piatok a sobota – zaradené do Pôstneho, Veľkonočného, Cezročného a Adventného obdobia liturgického roka. Keďže sú rozčlenené do štyroch ročných období, nazývame ich aj jarné, letné, jesenné a zimné. >>>

Roráty

Roráty

Sv. omša pred svitaním, len pri svetle sviec... >>>

Zbierka na Charitu

Zbierka na Charitu

Spišská katolícka charita ďakuje všetkým dobrodincom, ktorí počas 1. adventnej nedele prispejú na charitu. >>>