24.02.2018 11:17

Multimediálny koncert o sv. Jánovi Pavlovi II.

Multimediálny koncert o sv. Jánovi Pavlovi II.
Dňa 10.6.2018 o 18:00 hod. sa na Zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi uskutoční multimediálny koncert o svätom Jánovi Pavlovi II.

Ide o dvojhodinové multimediálne dielo, ktoré bolo už aj na štadióne v Poprade ako sprievodná akcia Mariánskej púte v Levoči v roku 2017. Aj tohto roku chce byť tento koncert jednou zo sprievodných akcií tohtoročnej Levočskej púte. Záštitu nad koncertom prevzal spišský diecézny biskup Mons. Štefan Sečka a košický eparcha Mons. Milan Chautur.Všetkých srdečne pozývame na tento koncert.  Vstupenky na koncert Ján Pavol II - spomienka na 1. slovanského pápeža, si môžno zakúpiť exkluzívne v sieti ticketportal.sk


V prípade záujmu o kúpu väčšieho množstva vstupeniek možnosť množstevnej zľavy!   
kontakt: objednavky.kosice@ticketportal.sk   (viac info na: dieceza.kapitula.sk)