10.02.2019 11:52

Oznamy OCM v Ústi nad Priehradou

Oznamy OCM v Ústi nad Priehradou
Oravské centrum mládeže Vás pozýva na: ....

1. Oravské centrum mládeže pozýva manželov na kurz Manželské večery. Kurz je hodnotený ako osvedčený a praktický návod na podporu manželského spolužitia. Stretnutia sú určené všetkým manželským párom, bez ohľadu na to, či sú spolu jeden rok alebo šesťdesiat rokov, či majú dobrý vzťah alebo v ňom zápasia s problémami. Prvé stretnutie bude 13. februára 2019 o 18:00 v priestoroch Sinaj City Hub v Trstenej. Prihlasovať sa môžete do 12.2.2019 do 12:00 hod na stránke www.ozviac.sk. Na tejto stránke sa dozviete aj podrobnejšie informácie. Využite ponuku tohto „manželského rande“. Ponúkame vám priestor na vzájomný rozhovor, počúvanie jeden druhého. Diskrétnosť a intimita vzájomného zdieľania sa je  zaručená každému manželskému páru. Tešíme sa na každého z Vás.

2. Najbližší týždeň je aj u nás na Orave Národný týždeň manželstva. Z tejto príležitosti ponúka Oravské centrum mládeže pár mimoriadnych príležitostí pre manželov, aby si mohli darovať vzájomne to najcennejšie - čas! : V pondelok11.2.2019 o 17.30 je v Sinaj City Hub v Trstenej pre manželov pripravené Rande manželov alias Kvíz pre manželov, na ktorom si môžu zasúťažiť a vyhrať romantickú večeru pre dvoch v Hoteli Roháč. Na toto rande je potrebné prihlásiť sa! Vo štvrtok14.2.2019 o 17.30  v Centre voľného času v Trstenej čakajú manželov zaujímavé aktivity a prednáška otca Matúša Reinera. Zabezpečený je aj babysiting pre deti od 3 do 10 rokov. V piatok15.2.2019 o 19.00 sa bude v priestoroch Sinaj City Hub v Trstenej premietať film – Ako Pán Boh dá. Je to talianska komédia o tom, ako rozhodnutie dospievajúceho syna stať sa kňazom zmení život celej rodiny. Pozývame naň nielen manželov. V sobotu16.2.2019 bude o 17:00 v kostole Najsvätejšej Trojice v Tvrdošíne sv. omša spojená s obnovou manželských sľubov. Začneme už o 16:30 sv. ružencom za manželov a rodiny. Počas celého týždňa si môžete v Sinaj City Hub zakúpiť aj spoločenskú hru pre vzájomné  prehĺbenie poznania manželov o sebe navzájom Duet 2. 

3. Budúci víkend 15. - 17. február 2019 je v Oravskom centre mládeže v Ústí nad Priehradou duchovná obnova "To myslíš vážne?" pre mladých ľudí od 16 rokov do 25 rokov. Téma sa týka partnerských vzťahov mladých ľudí a viac info nájdete na www.ozviac.sk. Prihlásiť sa je potrebné do 12.2.2019 cez spomínaný web.