09.06.2019 17:15

Oznamy OCM v Ústí nad Priehradou

Oznamy OCM  v Ústí nad Priehradou
OCM v Ústí nad Priehradou Vás informuje o nasledovných podujatiach:

1. Oravské centrum mládeže v spolupráci s partnermi vás srdečne pozýva 27. júna 2019 na benefičný koncert štyridsaťčlenného speváckeho zboru Čhavorenge sprevádzaným Českou filharmóniou. Koncert začne o 19:00 hod. v Dome kultúry v Námestove. V zbore spievajú deti a mladí ľudia z rómskych osád v Čechách a na Slovensku, pre ktoré účasť v zbore je silno motiváciou meniť svoj život. Vstupenky si môžete zakúpiť v Sinaj City Hub v Trstenej a v predajni Svetlo v Námestove. Cena vstupenky je 5 €. Vstupné je súčasťou verejnej zbierky na naše rozvojové programy pre mladých ľudí. Viac informácií nájdete na www.ozviac.sk.

2. Aj tohto roku pripravilo Oravské centrum mládeže výnimočný Tábor Original pre mladých ľudí od 13 do 17 rokov. Tábor bude v termíne 8. - 13. júl 2019 v Oravskom centre mládeže v Ústí nad Priehradou. Doterajšia skúsenosť potvrdzuje, že je to nielen čas nových priateľstiev a dobrodružstiev, ale aj vzácny čas nového pohľadu na seba, druhých i Boha. Viac informácií i prihlášku nájdete na www.aapo.sk.