06.11.2017 11:23

Stretnutie farníkov po rokoch

Stretnutie farníkov po rokoch
9. decembra 2017

Pri príležitosti 10. výročia úmrtia nášho kňaza Jána Farkašovského, sme sa rozhodli zaspomínať na nielen jeho, ale aj naše- vaše aktívne pôsobenie vo farnosti Nižná. Preto srdečne pozývame všetkých, ktorí v rokoch 1987 - 2007, boli v jeho tesnej blízkosti. Pozývame hlavne miništrantov, zboristov- spevákov ( nižniansky mládežnícky zbor, Gaudiumákov, chrámový zbor, lektorov, spoločenstvá....) . Samozrejme pozývame aj tie mladšie ročníky pôsobiace v r. 2007-2017,veď práve vám bolo odovzdané posolstvo - pokračovania. 

Pri tejto príležitosti Vás chceme zároveň pozvať aj na pripravovaný "Večer s Jankom Farkašovským" a po ňom na malé AGAPÉ.Ak by ste mali chuť a čas zapojiť sa do samotných príprav tohto večera radi uvítame každého z vás .

MINIŠTRANTI - vy si pre istotu pozháňajte miništrantské odevy, (pár ich máme, ale mnohým už možno nebude sedieť veľkosť :) ) aby ste mohli, tak ako za starých čias, miništrovať na sv. omši. 

SPEVÁCI -  vy trénujte svoje hlasivky, lebo ani vy neostanete pasívni :) a svojim hlasom môžete zveľadiť túto spomienku.Nezabudnite ani na

KVETY, ktoré položíme na pomník.Ak máte uchované vo svojich domovoch, spomienkach čokoľvek v spojitosti so životom Jána Farkašovského ( foto, video, nejaký darček, príbeh, životnú udalosť, osobnú skúsenosť...... alebo prídete s dobrým nápadom, kontaktujte nás čím skôr. Veríme, že sa nám  spoločne podarí vytvoriť velikánske spoločenstvo plné radosti a krásnych spomienok .


Našou snahou je nájsť čo najviac ľudí, preto nám prosím pomôžte pri zdieľaní tejto udalosti. Bližšie info budeme dávať postupne . 
Neváhajte nás kontaktovať cez fb alebo naše kontakty:
0908 200 622, daniela.stecova@gmail.com; 0907 193 902, ivandossa1@gmail.com; 0910 607 095, palo.kubinec@gmail.com; 0907 178 875, labdikj@gmail.com.